Vanaf 2001 al inspirerend bezig met ons vak. Reclame! Trots op ons portfolio dat we in deze jaren hebben opgebouwd. Blij met de opdrachtgevers die vertrouwen in ons hebben. Wij zijn een reclamebureau met een sterke focus op het creatieve concept.
Wat doen wij
Een ijzersterk concept is de fundering voor een ijzersterke implementatie. Dat is...> (lees verder)
Kijkje in ons kantoor
Vroeger stonden hier de taxi's. Een pand compleet met wasstraat, olietanks in de vloer...> (lees verder)
Dingen die wij leuk vinden
Tripjes naar wereldsteden, Dutch Design Week, interessante musea...> (lees verder)
Medewerkers
Monique Ebben
Account director
monique@maek.nl
Anita Kroef
Creative director
anita@maek.nl
Linda Poels
Traffic manager
linda@maek.nl
Marieke Prins
Grafisch ontwerper / illustratie
marieke@maek.nl
Sandra Piek
Grafisch ontwerper / animatie
sandra@maek.nl
Rebecca van Etten
Grafisch ontwerper / concept
rebecca@maek.nl
Lisa Fleuren
Grafisch vormgever / dtp
lisa@maek.nl
Fran├žoise van der Bolt
Administratie
francoise@maek.nl