over ons klanten type werk contact
// Maek creative team Al sinds 2001 werken we aan merken, samen met onze opdrachtgevers.
Zij formuleren de uitdaging of het probleem. Wij zorgen voor de creatieve input, de frisse wind of het kritische klankbord. Alle inzichten smelten samen tot een eindproduct waar opdrachtgevers achter staan, dat klanten raakt en waar we samen trots op zijn. Creative teamwork!



Ons team
Monique Ebben
Account director
monique@maek.nl
Anita Kroef
Creative director
anita@maek.nl
Marieke Prins
Grafisch ontwerper / illustratie
marieke@maek.nl
Sandra Piek
Grafisch ontwerper / animatie
sandra@maek.nl
Rebecca van Etten
Grafisch ontwerper / concept
rebecca@maek.nl
Lisa Fleuren
Grafisch vormgever / dtp
lisa@maek.nl
Fran├žoise van der Bolt
Administratie
francoise@maek.nl